COVID-19 Sonrası Normalleşme Başladı!

Bütün dünyayı sarsan ve beklenmedik bir anda tüm sistemi yerle bir eden COVID-19 virüsünün tam tedavisi ve aşısı öncesi alışmaya başladığımız kontrollü sosyal hayat dönemi 1 Haziran 2020 itibariyle başladı.

Ülkemizde COVID-19'un ve karşı önlemlerin en etkin şekilde uygulandığı Mart, Nisan ve Mayıs aylarında biz de bir çok firma gibi uzaktan çalıştık. Ofisimizi haftada sadece bir gün açtık. Kargo gönderimleri için ise sadece 15:00 - 17:00 saatleri arasında depomuzda faaliyet gösterdik. Çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla aynı gün bitmeyen paketlemeleri sizlerin de affına sığınarak bir sonraki güne bıraktık. Bu dönemde, yine bildiğiniz gibi, kargo firmaları oldukça büyük bir yoğunluk yaşadı. Bu yoğunluk nedeniyle de elimizde olmadan siparişlerinizi geciktirdik. Ancak tabii anlayış göstermeniz, bizleri mutlu etti. 

Bütün bunlardan sonra Haziran ayının ortasından itibaren işlerin biraz daha normale dönmeye başlaması bizi cesaretlendirdi ve sizler için yine tam kapasite çalışmaya başladık. Zorunlu olmadıkça toplantı gibi toplu aktiviteleri internet üzerinden götürmeye devam ederek, ofiste çalışmaya başladık. 

Umarız en kısa sürede her şey daha da iyiye gider, sizlerle yine etkinliklerde, fuar ve festivallerde görüşürüz.

Bütün robokoliklere mutlu üretimler!

CoronavirusCovid-19Normallesme

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Liquid error: Could not find asset snippets/customer-account-form.liquid