RoboKolik'de kolay iptal - iade politikası uygulanmaktadır.

İPTAL İŞLEMİ:
Verdiğiniz siparişi hiç bir sebep göstermek zorunda olmaksızın "paketine dokunmamak şartıyla" kargolama yapılmış olsa dahi iptal edebilirsiniz. Kargoyu teslim almamanız yeterlidir. Paketiniz bize ulaştığında iadeniz aynı gün gerçekleştirilecek, bankanızın politikalarına göre 3-5 iş günü içerisinde ödeme kartınıza yansıyacak, ya da hesabınıza geçecektir. İptal için sipariş sayfanızdan sipariş iptali talebi göndermeniz yeterlidir.

İADE İŞLEMİ:
İade işlemlerinde de yine paketine dokunmamak şartıyla 7 gün içerisinde istediğiniz zaman siparişinizi anlaşmalı kargo şirketimizle iletişim sayfamızdaki Merkez Ofis adresimize faturasıyla birlikte karşı ödemeli olarak kargolamanız yeterlidir. Sonrasında sipariş sayfanızdan iptal talebi oluşturabilirsiniz. Paketiniz bize ulaştığında iadeniz aynı gün gerçekleştirilecek, bankanızın politikalarına göre 3-5 iş günü içerisinde ödeme kartınıza yansıyacak, ya da hesabınıza geçecektir.

DEĞİŞİM veya SERVİS TALEBİ İŞLEMİ:
Ürününüz elinize ulaştıktan sonra arızalı olduğunu fark etmeniz durumunda 14 gün içerisinde bize değişim talebi ile veya kullanım sonucunda arızalanması durumunda 1 yıl içerisinde bize servis talebi ile ulaşabilirsiniz. Başvurunuz 15 gün içerisinde sonuçlandırılarak değişiminiz onaylanacak ya da onaylanmayacaktır. Servis işlemi, ithalatçısı olduğumuz ürünlerde yine 15 gün; ithalatçısı olmadığımız ürünlerde 45 gün içerisinde distribütör firma üzerinden sonuçlandırılarak size bilgi verilecektir. 

RoboKolik olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi ister, her türlü soru ve sorununuzda bizimle iletişime geçmekten kaçınmamanızı rica ederiz. 

Saygılarımızla,

Liquid error: Could not find asset snippets/customer-account-form.liquid