RoboKolik'de ürünlerimizin %90'ından fazlasında aynı gün kargo politikası uygulanmaktadır. İthalatçı bir firma olduğumuzdan, bütün ürünler stoklu tutulmakta ve depomuzdan gönderilmektedir.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünleri sitemizden sipariş verdikten sonra direk kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra  yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler dahilinde  açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.

Cumartesi ve Pazar günleri hariç her gün 15:00 ‘e kadar verilen siparişler aynı gün, 15:00 den sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya teslim edilir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

 

Liquid error: Could not find asset snippets/customer-account-form.liquid